Servis Ücretleri

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Bilgisayar Teknisyenleri ile İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Yerinde Servis Ücretleri

Bilgisayarınızla ilgili yaşadığınız problemleri ortadan kaldırmak için aldığınız yerinde servis ücretleri ile alakalı avantajları yakalamak ister misiniz?

Bilgisayar bakım ve tamir hizmetleri bireylerin yoğun bir şekilde ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Bu nedenle sık sık talep edilen hizmetlerin uygun fiyatlı olması kadar pratik bir şekilde çözülmesi de ciddi derecede önem taşır. Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak bilgisayar kaynaklı sorunlarınızı ortadan kaldırırken yerinde servis adı altında sunduğumuz hizmetlerimizle avantajlardan yararlanabilmenize olanak sağlıyoruz.

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri çatısı altında 16 yıllık tecrübe ile sunulan yerinde servis hizmetleri her ihtiyaca çözüm üretecek bakış açısı ile çeşitlendirilmiştir. İşte yerinde servis hizmetimiz ve yerinde servis ücretleri.

Yerinde Servis Hizmeti

Bilgisayar kaynaklı sorunlarla karşılaşan İstanbulluların hayatını kurtaran bir hizmet olan yerinde servis hizmeti kapsamında bilgisayarınızın sorunu çok kısa bir süre içerisinde çözülür. Ortalama 30 dakika içerisinde adresinize gelerek sorunu ortadan kaldırmayı hedefleyen Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri sunduğu bu hizmeti sabah 09.00 ila 21.00 saatleri arasında sizlerle buluşturur. 2 saatlik servis hizmeti süresince 1 bilgisayar üzerinde çalışmalar yapılarak hizmetin tamamlanması amaçlanır. 150 TL ödeyerek faydalanabileceğiniz bu hizmet bilgisayarınızdaki herhangi bir sorunu çözmeye odaklanabilir.

Yardım Hizmeti

Uzaktan yardım hizmeti olarak da isimlendirilen bu hizmetimiz kapsamında sorunu fiziksel olarak adresinize gelmeden ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Zamandan tasarruf edilebilmesi adına çok büyük imkânlar sağlayan bu hizmetin bize destek talebi gönderdikten yaklaşık 15 dakika sonra sizlere sunulduğunu ifade etmek gerekir. 1 bilgisayar için 1 saat boyunca süren yardım hizmetini 09.00 ila 21.00 saatleri arasında alabilirsiniz. Yerinde servis ücretleri kapsamındaki bu hizmet için 50 TL ödemeniz gerekir.

Bakım Anlaşması

Aylık bakım çalışmalarından faydalanarak bilgisayarlarınızda ortaya çıkan sorunları düzenli bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz. Genellikle şirketler tarafından tercih edilen bu hizmet kapsamında ofis içindeki 1 bilgisayara hizmet sunulur. Bu hizmet için bilgisayar başına 75 TL ödemeniz gerekir. Minimum 5 bilgisayar için hizmet almanız durumunda geçerli olan yerinde servis ücretleri Saye Bilişim ayrıcalıkları ile size sunulur. Üstelik bu hizmet 09.00 ila 21.00 arasında her an sizlerin taleplerini karşılar.

Kurtarma Hizmeti

Yerinde servis hizmetlerinden en önemlisi olan kurtarma hizmeti; veri kurtarma hizmeti olarak da adlandırılabilmektedir. Sizlerden gelen talebin yaklaşık 30 dakikada karşılandığı bu hizmet kapsamında fiziksel olarak zarar görmemiş diskler için 200 TL karşılığında hizmet verilir. 09.00 ila 21.00 saatleri arasında talep edeceğiniz bu hizmette hasar durumunda talep edilecek ücretler değişkenlik gösterecektir.

Yerinde Servis Ücretlerinde Avantaj

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak 16 yıldır İstanbul’un her bölgesine ulaştırdığımız hizmetleri en uygun yerinde servis ücretleri ile sizlere sunuyoruz. Çözüm odaklı anlayışımız çerçevesinde sizlere ulaştırılan hizmetlerimiz ile alakalı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !
info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım