Servis Bölgelerimiz

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Bilgisayar Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Servis Bölgelerimiz

İstanbul’da bilgisayarınız ile alakalı karşılaştığınız bütün sorunlara kesin çözümler üreten Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri ile bilgisayar tamiri ayrıcalıklarını yanınızda hissedeceksiniz.

Bilgisayar; insan yaşamının en önemli unsurlarından bir tanesi hakine gelirken bilgisayar kaynaklı sorunların sosyal ve ekonomik yaşamda bir takım sorunlara neden olabileceğini ifade etmek gerekir. Bilgisayarınızda yaşadığınız donanımsal ya da yazılımsal problemleri ortadan kaldırmak için profesyonel destek almak sizin için şarttır. Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri olarak sizlerden gelen bilgisayar tamiri ve bakımı hizmetlerini önemsiyoruz. Taleplerinizi en doğru şekilde karşılamak ve hızlı çözümler üretmek adına saha ekiplerimizle her an her dakika sizlere destek olmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Avrupa Yakası Bilgisayar Tamiri

İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden vatandaşlarımız için sağladığımız geniş kapsamlı servis hizmetlerimiz ile bilgisayar tamiri ayrıcalıklarını bütün İstanbul’da yaşatmayı arzu ediyoruz. Toplamda 25 farklı ilçesi bulunan ve alan olarak İstanbul’un büyük bir kısmını oluşturan Avrupa yakasında yaklaşık 30 dakika içerisinde sizden gelen bilgisayar bakımı taleplerine en uygun çözümleri üretmeyi başarıyoruz.

Saha ekiplerimizin hızlı ve çözüm odaklı anlayışı çerçevesinde sunduğumuz her hizmeti en yüksek standartlara taşımayı amaçlarken müşterilerimizin memnuniyeti açısından hizmet sürelerimizi de her geçen gün daha da kısaltma hedefini taşıyoruz. Siz de Avrupa yakasında ikamet ediyor ve bilgisayarınızla ilgili bir sorun yaşıyorsanız bizi arayarak destek alabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası Bilgisayar Tamiri

İstanbul’un iki yakasından bir tanesi olan Anadolu yakasında bilgisayar tamiri ve bakımı ile alakalı problemlerle karşılaşıyorsanız bu sorunlarınızı çözmek adına sizlere en kaliteli çözümleri getirmeyi vaat ediyoruz. Toplamda 14 adet ilçesi bulunan Anadolu yakasında bilgisayarlarınızı çok kısa bir sürede tamir ediyor veya bilgisayarlarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Üstelik tüm bu hizmetleri Anadolu yakası için ortalama 45 dakika içerisinde sizlerle buluşturuyoruz. Sahada bulunan ekiplerimizin bize kattığı güç sayesinde adres fark etmeksizin hızlı çözümler üretme noktasında sizlere destek oluyoruz.

İstanbul’un en güvenilir ve en kaliteli bilgisayar bakımı hizmetlerini sizlerle buluşturan Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri ayrıcalıklarından faydalanmak için bizleri arayarak Anadolu yakasındaki taleplerinizi bizlere iletmeniz yeterlidir.  

Bilgisayar Onarımı ile Kesin Çözüm

İstanbul’un 39 ilçesinin tamamında sunduğumuz kapsamlı hizmetlerle müşterilerimize yardımcı olmayı hedeflerken sahadaki ekiplerimizin yerinde servis anlayışı ile hizmet sunması sayesinde bilgisayarlarınızın bakım ve tamiri için uzun süreler bekleme anlayışını ortadan kaldırıyoruz. Özellikle uzmanlarımızın bilgisayarınızı inceledikten sonra bir çözüm üretemediği durumlarda sizlerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kadromuz ile her bilgisayar sorununa çözüm üretme ideali ile sizlere sunduğumuz desteği 7 gün 24 saat aralıksız sağlıyoruz. Bu nedenle günün herhangi bir saatinde Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri bilgisayar tamiri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun bizi arayarak hizmet talebinizi iletebilir ve maksimum 45 dakika içerisinde servis ekibimizi kapınızda karşılayabilirsiniz

Detaylı Yerinde Servis Ücretleri

Servis Hizmeti Adresinizde Göz Önünde Onarım
150 ₺
 • Yerinizde Servis Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Servis süresi 1 bilgisayar onarımı için 2 saat.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Yardım Hizmeti Uzak Masaüstü Bağlantısı
100 ₺
 • Uzaktan Yardım Hizmeti
 • Müdahale süresi 15 Dk.'dır.
 • Yardım saatleri 09:00 / 21:00
 • Yardım süresi 1 bilgisayar onarımı için 1 saat.
 • Fiyatlarımız soruna ve mesai saatleri dışına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Bakım Anlaşması Yıllık Bakım Anlaşması
75 ₺
 • Aylık Bakım Anlaşması
 • Ofis içi 1 bilgisayar için
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Minimum 5 bilgisayar onarımı için geçerlidir.
 • Fiyatlarımız ilçelere ve bilgisayar sayısına göre farklılık gösterebilir.
Hizmeti Al !
Kurtarma Hizmeti Veri Kurtarma & Dosya Kurtarma
450 ₺
 • Veri Kurtarma Hizmeti
 • Müdahale süresi 30 Dk.'dır.
 • Servis saatleri 09:00 / 21:00
 • Fiziksel arızası olmayan diskler için başlangıç fiyatı.
 • Fiziksel hasar durumunda incelemeden sonra detaylı fiyat verilecektir.
Hizmeti Al !

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım