Hakkımızda

Saye Bilişim Teknik Servis Hizmetleri Olarak 16 Yıllık Tecrübe ve Birikim ile;

İşinde Uzman Profesyonel Apple Teknisyenleri ile 30 Dk. İçerisinde Kapınızda ve Hizmetinizde.

Firmamız, satış, teknik destek, sarf malzemesi temini ve Periyodik Bakım & Onarım hizmeti ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayarak, yerinde teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Saye Bilişim Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’da kurulan ve kuruluş idealini bilgisayar tamiri, bakımı ve orijinal yedek parça malzemesi temini üzerine inşa eden Saye Bilişim; geride kalan 16 yıllık sürede hedeflerini gerçekleştirme yolunda emin adımlar atmıştır. Sektör tecrübesini her geçen gün bir adım öne taşıyan ve tecrübesine yenilikleri de katan Saye Bilişim; masaüstü, notebook, iMac, macbook ve daha pek çok ürün gamında yüksek standartlarda hizmet sunmayı birinci önceliği sayar.

Bünyesindeki uzman çalışanları ve teknolojiye yapılan yatırım sayesinde her geçen gün daha kaliteli hizmetler sunan Saye Bilişim; İstanbul’daki saha ekipleri sayesinde şehrin en hızlı bilgisayar bakım ve tamir hizmetlerini sunmayı başarır. Yerinde servis gibi oldukça vizyoner bir hizmeti İstanbullular ile tanıştıran Saye Bilişim büyüme ideali çerçevesinde farklı pek çok hizmeti İstanbul halkına sunmayı hedefler.

Misyon

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat olgusu ile müşterilerimize en profesyonel hizmeti sunmak ve müşterilerin problemlerine en kısa sürede çözüm bulmak.

Vizyon

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşteri ihtiyaç ve beklentilerini analiz etmek ve bu ihtiyaç ve beklentileri karşılayan bir marka olmak.

Referanslar

info@sayebilisim.com
Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. No:6 Ceylan Rezidans Kat:3 D:127 34524 Beylikdüzü / İSTANBUL

(Haramidere Metrobüs Durağı Yanı)

Şimdi Ara Canlı Yardım